Batum Turları İçin Araç Kiralama

Rize merkeze yaklaşık 130 KM, Trabzon havalimanı'na 200 KM mesafede olan, Gürcistan'ın Sınır şehri olan Batum, uzun plajları, hareketli gece hayatı, gezilecek görülecek yerleriyle yanı başımızda bir cazibe merkezi... 

Özel Araçla Sınırdan Geçiş. 

Gürcistan'a giriş çıkışların vize ya da pasaport gerektirmemesi iki ülke arasındaki seyahatleri oldukça kolaylaştırdı. Ancak Sarp sınır kapısından özel bir araçla geçmek istiyorsanız aracı kullananın araç sahibi olması gerekiyor. Aksi takdirde sınırda aracın ruhsat sahibi ve sürücü uyuşmazlığı durumunda ya aracınızı yüksek otopark ücretleriyle Türkiye'de bırakacaksınız ve Batum'da tarife ve mesafelerden bi haber olarak taksi ücreti ödeyeceksiniz ya da geri döneceksiniz. BU tatsız sürprizi yaşamamak için Sürücülü araç kiralama opsiyonumuzdan yararlanabilirsiniz.

Sürücülü Araç Kiralama

Eğer Trabzon Havaliman'ına gelip araç kiralayarak Gürcistan'a gitmek istiyorsanız ya da Rize'den Batum'a özel bir araçla gezi düzenlemek istiyorsanız sürücülü araç kiralama opsiyonlarımızı değerlendirebilirsiniz. Otomobil ya da Mibinüs seçeneklerimizle Yurt Dışı gezilerinde hizmetinizdeyiz.

 

× Whatsapp Destek